ProCare

 Gabinet Kosmetyczny

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

W gabinecie ProCare możesz nabyć profesjonalne kosmetyki Arkana
 

Produkty te pomagają rozwiązać większość problemów dermatologicznych z jakimi zmagamy się w obecnych czasach. Zanieczyszczenie środowiska, stres, życie w biegu negatywnie odbijają się na kondycji naszej skóry. Dlatego warto sięgnąć po produkt, który da sobie radę z takim wyzwaniem. Każdy kosmetyk Arkana zawiera nieprzypadkowe, starannie dobrane składniki o wysokich stężeniach, dzięki temu są one naprawdę skuteczne co widać już po kilkukrotnym użyciu.

Zastosowanie wyższych procentów tych substancji wiąże się z wysokimi kosztami, co wpływa na cenę tych produktów. Sama zdecydujesz jaki kosmetyk chcesz używać, ale jeśli oczekujesz rozwiązania swoich problemów ze skórą, sięgnij po sprawdzone metody.

SLS, silikonom, parabenom dziękujemy
  

Produkty Arkany nie są pochodzenia zwierzęcego, nie posiadają także SLS, SLES, olejów ropopochodnych, silikonów i parabenów. Kosmetyki Arkana nie są testowane na zwierzętach.

W naszym gabinecie ProCare, po wstępnej bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, wybierzemy najbardziej odpowiednie kosmetyki dla potrzeb Twojej skóry. Na całym etapie trwania domowej pielęgnacji naszymi produktami będziemy udzielać profesjonalnego doradztwa w zakresie odpowiedniego stosowania dermokosmetyków. Możesz zwrócić się do nas z każdym nurtującym Cię pytaniem, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi :).
Ponadto zapraszamy również na dalsze konsultacje kosmetologiczne w celu weryfikacji skuteczności działania preparatów, tak aby dobrać jak najlepsze produkty dla Ciebie.

KONTAKT

ProCare Gabinet Kosmetyczny

Bolesława Chrobrego 7F/2, 41-605 Świętochłowice

517 276 377

procaregabinet@gmail.com

Wyrażam zgodę

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Umów wizytę