ProCare

 Gabinet Kosmetyczny

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

Bon upominkowy- niebanalny upominek na każdą okazję

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, a może chcesz przygotować niespodziankę dla pracowników Twojej firmy?

Podaruj bon upominkowy na dowolny zabieg lub produkt w naszym gabinecie.

Oferujemy bony upominkowe o dowolnej wartości. Obdarowana osoba otrzyma bezpłatną konsultację kosmetologiczną w gabinecie ProCare, która pozwoli na dobranie właściwego zabiegu lub kosmetyku dla potrzeb skóry. Dodatkowo dla posiadaczy bonu mamy drobny upominek

Bon Upominkowy dla pracowników

Zadbaj o największy kapitał swojej firmy – Twoich pracowników! Zaskocz ich wyjątkowym prezentem indywidualnie dopasowanym do Ich upodobań, potrzeb i wieku.

W ten sposób pokażesz im swoją wdzięczność za zaangażowanie w pracy. Pozwól im poczuć się komfortowo i zapomnieć o zgiełku dnia codziennego.

Twoi pracownicy nabiorą nowych sił do kreatywnej pracy wybierając pielęgnacyjne zabiegi relaksacyjne.

Zadbaj o wizerunek Twoich pracowników, wybierając jeden z profesjonalnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

Pokaż swoją wdzięczność za zaangażowanie w pracy i pozwól poczuć się indywidualnie docenionym i szanowanym, ofiarując w prezencie usługi kosmetologiczne o najwyższym standardzie.

Oferujemy:

bony wartościowe – określające kwotę do wykorzystania

bony dedykowane na konkretny zabieg, pakiet zabiegów, lub dermokosmetyk indywidualnie dobrany do potrzeb skóry obdarowanej osoby

Polecamy możliwość przygotowania i wręczenia niespodzianki od firmy upominku lub poczęstunku, np.: lampki szampana.

Bon Upominkowy dla Niej

Podaruj chwile relaksu i odprężenia kobiecie, której chcesz sprawić prawdziwą radość.

W stresie dnia codziennego zapominamy o tym jak ważne są chwile relaksu, regeneracji i odnowy biologicznej. Poprawa wizerunku fizycznego niewątpliwie korzystnie wpływa na stan umysłu i naszą psychikę. Poprawiając mankamenty urody nabieramy nie tylko pewności siebie, czujemy się też znacznie lepiej w swoim ciele.

Elegancki Voucher na zabiegi kosmetologiczne do profesjonalnego gabinetu ProCare to z pewnością oryginalny i trafiony prezent dla bliskiej Ci osoby.

Możesz wybrać dowolny zabieg lub produkt z naszej bogatej oferty.

Oferujemy również karty podarunkowe na zabiegi medycyny estetycznej oraz bony wartościowe na dowolną kwotę, pozostawiając decyzję wyboru osobie obdarowanej.

Bon Upominkowy dla Niego

Zadbaj o swojego mężczyznę, obdarowując go wyjątkowym prezentem, który pozwoli mu na chwilę relaksu, odprężenia i poprawę wizerunku.

We współczesnym, zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i świetny wygląd. Wizyta w gabinecie ProCare jest doskonałym sposobem zaznania chwili relaksu a także zadbania o własne ciało.

Możesz wybrać spośród przygotowanych przez nas kompleksowych pakietów pielęgnacyjnych na ciało, twarz lub dłonie a także dowolny zabieg czy produkt z naszej bogatej oferty.

Elegancki bon upominkowy na zabiegi kosmetologiczne do naszego gabinetu ProCare to z pewnością oryginalny i trafiony prezent dla bliskiej Ci osoby.

Proponujemy również bony upominkowe na dowolną kwotę, które pozwolą pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej.

Regulamin Korzystania z Bonów Upominkowych
 • Bony Upominkowe [dalej jako Bony] przyznaje prawo do wymiany na dowolną usługę znajdującą się w aktualnej ofercie Pro Care zgodnie z obowiązującym cennikiem i do wartości posiadanego Bonu, z zastrzeżeniem usług wykonywanych przez lekarza które nie podlegają rozliczeniu w formie Bonu. Bon może być wykorzystany na jedną lub więcej usług w ramach wartości Bonu.

 • W przypadku gdy wartość Bonu jest mniejsza niż wartość wykorzystanej usługi/usług istnieje możliwość dopłaty ponad wartość Bonu.

 • Bony są ważne przez okres 4 miesięcy od daty ich zakupu. W tym okresie należy wykorzystać wykupiony Bon. Po upływie ważności Bonu jego niewykorzystana wartość przepada bez prawa żądania zwrotu pieniędzy.

 • W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt pod nr tel.
  + 48 517 276 377.

 • Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie, że formą płatności za umówiony zabieg będzie Bon Upominkowy.

 • W razie nieskorzystania z umówionej wizyty i braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na co najmniej 24 godziny przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany. bez prawa żądania zwroty pieniędzy.

 • Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

 • Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług. Zgodnie z informacjami znajdującymi się powyżej istnieje możliwość dopłaty do droższej lub kolejnej usługi.

 • Płatności Bonem nie można łączyć z promocjami i rabatami- ceny zabiegów ustalane są na podstawie aktualnego cennika Pro Care.

 • Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę, tylko za pisemną zgodą osoby wskazanej na Bonie.

 • Bony na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Pro Care o wartości takiej samej lub mniejszej niż wartość Bonu, lub- za odpowiednią dopłatą- o wartości wyższej niż wartość Bonu,
  z zastrzeżeniem, iż Bon nie podlega wymianie na zabiegi wykonywane przez lekarza.

 • W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Pro Care nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

 • Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w gabinecie Pro Care. Przed złożeniem zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje ją w całości. 

 • Bon można zakupić bezpośrednio w gabinecie Pro Care, przy czym za dodatkową opłatą w kwocie nie mniej niż 10 zł na życzenie Kupującego Bon Upominkowy może zostać wysłany pod wskazany adres. Pro Care nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zagubienie lub opóźnienie operatora pocztowego, firmy kurierskiej itd. w doręczeniu Bonu.

KONTAKT

ProCare Gabinet Kosmetyczny

Bolesława Chrobrego 7F/2, 41-605 Świętochłowice

517 276 377

procaregabinet@gmail.com

Wyrażam zgodę

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Umów wizytę