ProCare

 Gabinet Kosmetyczny

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

Mikroigłowa kuracja przeciw wypadaniu włosów

Niezależnie od płci, włosy stanowią jeden z ważniejszych atrybutów, który dodaje atrakcyjnego wyglądu zarówno kobietom, jak również mężczyznom. Troszczymy się o nie, staramy się dostarczać im wszystkich potrzebnych składników odżywczych, a mimo to nadchodzi moment, kiedy zaczynamy obserwować ich znaczące ubytki. Włosy nadmiernie wypadają, przerzedzają się, co w wielu przypadkach doprowadza do łysienia.

Łysienie stało się jednym z ważniejszych problemów współczesnego społeczeństwa, biorąc pod uwagę szczególną dbałość o wygląd i urodę. Każdego dnia tracimy od 50 do 100 włosów, jednak nie zawsze ta ilość jest taka sama. Nadmierne wypadanie włosów dotyka 50% mężczyzn po 40 roku życia. U kobiet proces ten może rozpocząć się już w wieku 25 lat. Według statystyk, aż 60% kobiet doświadcza tego problemu. Nietrudno dostrzec, że włosy, pomimo że powinny być symbolem zdrowia i piękna, na pewnym etapie życia stają się źródłem kompleksów. Słabe, przesuszone, a przy tym nieustannie wypadające, co powoduje zmniejszenie ich ilości i tym samym przerzedzenie. Trzeba przyznać, że ma to duży wpływ na wygląd zarówno mężczyzn, jak również kobiet.
W celu zwalczenia problemu dostępnych jest wiele metod i zabiegów, które w znaczący sposób poprawiają stan zdrowia włosów, wzmacniają je i zmniejszają ich wypadanie. Należy do nich m.in. mezoterapia mikroigłowa wykonywana z wykorzystaniem specjalistycznego serum przeciw wypadaniu włosów PRP Hair, które zawiera składnik GHK-CU. Stymuluje on procesy regeneracji oraz reaktywuje komórki macierzyste włosów, co wspiera funkcjonowanie skóry i tworzenie się nowych opuszek. Hamuje również wypadanie włosów. Polecany również w przypadku przerzedzonych brwi. Zabieg mikronakłuwania skóry głowy wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia do mezoterapii igłowej lub rolki “najeżonej” igłami o długości od 0,5 do 0,75 mm. Wcześniej na skórę głowy aplikowane jest specjalne serum – koktajl składników aktywnych. Dzięki mikrourazom powstającym podczas nakłuwania pobudzany jest proces regeneracji skóry, bowiem są one sygnałem dla komórek o działaniu proliferacyjnym, czyli do szybszego dzielenia się i naprawy powstałych uszkodzeń. Komórki te mają również zdolności hamowania stanu zapalnego, a przez to gojenia występujących na skórze głowy zmian zapalnych, czy podrażnień. Rozszerzone naczynia krwionośne dotleniają cebulki włosa, dostarczając tym samym związków potrzebnych do jego budowy. Mikronakłuwanie można wykonywać zarówno w trakcie leczenia łysienia androgenowego, jak i sezonowego wypadania włosów (zazwyczaj wiosną i jesienią).

Wskazania do zabiegu:
• Profilaktyka wypadania włosów
• Cienkie, wolno rosnące włosy
• Nadmierne wypadanie włosów
• Hormonalne zmiany po ciąży
• Okres menopauzy
• Łysienie androgenowe
Efekty zabiegu:
• Zmniejszenie wypadania włosów
• Poprawa kondycji skóry głowy
• Wzmocnienie cebulek
• Mocne i zdrowe włosy
Częstotliwość zabiegów:
1 raz w roku,
seria 3- 6 zabiegów, co 7-10 dni.
Bez względu na rodzaj terapii, na jaką się zdecydujemy, czekając na efekty musimy uzbroić się w cierpliwość. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie co najmniej czterech zabiegów w czasie kuracji oraz regularne stosowanie produktów do pielęgnacji domowej. Warto jednak podjąć te kroki – bez wątpienia włosy odwdzięczą się  gęstością i pięknym wyglądem.

KONTAKT

ProCare Gabinet Kosmetyczny

Bolesława Chrobrego 7F/2, 41-605 Świętochłowice

517 276 377

procaregabinet@gmail.com

Wyrażam zgodę

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Umów wizytę