ProCare

 Gabinet Kosmetyczny

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

W gabinecie ProCare pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, który spełnia wszelkie oczekiwania związane z funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Nasze urządzenia są niezwykle bezpieczne i sprawdzone przez ekspertów.

Urządzenie do karboksyterapii “Julie”

to jedyny na świecie “Inteligentny” system do karboksyterapii. To urządzenie w pewnym sensie zrewolucjonizowało polski rynek karboksyterapii. “Julie” to przede wszystkim wyjątkowa prostota użytkowania, bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie (automatycznie odpowietrza system, posiada hybrydowa filtrację co2, a także wykorzystuje parametry z badań klinicznych i uzależnia ich dobór od stopnia zaawansowania danego wskazania) oraz wyższy komfort pacjenta podczas zabiegu (zastosowanie podwójnego systemu podgrzewania gazu). Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

Kombajn do mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, mezoterapii bezigłowej firmy Medika

Sprzęt firmy Medika to profesjonalne urządzenia dedykowane kosmetologii i medycynie estetycznej.

Wysoka jakość komponentów oraz innowacyjne autorskie rozwiązania wyróżniają markę Medika spośród konkurencji, a Corian oraz unikalny desing, to jej znak rozpoznawczy. Obudowa z materiału Corian – Posiada certyfikat LGA dotyczący odporności na bakterie i grzyby zgodny z europejską normą DIN EN ISO 846, jak i certyfikat GREENGUARD Certified dla materiału o niskiej emisji lotnych związków organicznych.

Medika to marka wielokrotnie nagradzana, a co ważne, jest w pełni Polskim produktem oraz rozwiązaniem technologicznym.

film medika

Sprzęt do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej PERFECT LINER DIVA BEAUTY

Solidne i bezpieczne urządzenie polskiej produkcji do profesjonalnego makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej.

Włącznik nożny w postaci bezprzewodowej stopki (komunikacja Bluetooth) oraz panel dotykowy ze szkła hartowanego zapewnia wykonanie zabiegu o wysokim standardzie higieny, co wyróżnia sprzęt Diva spośród pozostałych urządzeń do makijażu permanentnego.

Funkcja Power Control utrzymuje stałej częstotliwości nakłucia bez względu na opór skóry, co umożliwia precyzyjne wykonanie makijażu.

Sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

KONTAKT

ProCare Gabinet Kosmetyczny

Bolesława Chrobrego 7F/2, 41-605 Świętochłowice

517 276 377

procaregabinet@gmail.com

Wyrażam zgodę

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Umów wizytę