ProCare

 Gabinet Kosmetyczny

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

ProCare

  Gabinet Kosmetyczny

 

 

 

 

Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Kosmetologia i body fitness w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

W swojej karierze zawodowej stale poszerzam wiedzę w dziedzinie Kosmetologii i medycyny estetycznej podwyższając tym samym swoje kwalifikacje. Świadczą o tym liczne dyplomy, certyfikaty, regularne udziały w Kongresach Kosmetologicznych w kraju i za granicą.

Posiadam bogate, ośmioletnie doświadczenie zawodowe w renomowanych gabinetach, klinikach, ośrodkach Spa***** pięciogwiazdkowych hoteli o najwyższym standardzie zarówno w Polsce jak i w krajach takich jak: Szwajcaria , Austria, Włochy, Niemcy. Bardzo dobre referencje pracodawców i duża liczba zadowolonych klientów z tych krajów są dowodem najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Kosmetologia i dbanie o urodę jest moją pasją. W swojej pracy zawodowej dokładam wszelkich starań aby wykonywać swoje usługi według najwyższych standardów.

Klientki doceniają moją dokładność, precyzję i zaangażowanie podczas wykonywanych zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa (ampułka, maska) – twarz

Bardzo miła atmosfera i usługa na wysokim poziomie, polecam!

Justyna

Manualne oczyszczanie twarzy + peeling kawitacyjny + sonoforeza

W końcu trafiłam w Katowicach na kosmetyczkę, która zna się na rzeczy. Oczyszczanie dokładne, nie masakrując mi przy tym twarzy. Moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta, polecam 😉

Natalia

Regulacja brwi

Profesjonalna obsługa, niskie ceny jak na centrum Katowic. Lokalizacja dobra ale musiałam pytać na recepcji ProActive gdzie iść. Następnym razem na pewno trafię 🙂

Michalina

Szkolenie z makijażu permanentnego, Koszalin, 2017

KONTAKT

ProCare Gabinet Kosmetyczny

Bolesława Chrobrego 7F/2, 41-605 Świętochłowice

517 276 377

procaregabinet@gmail.com

Wyrażam zgodę

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Umów wizytę